Kniha návštěv

Titulek: chvála a díky všem / ONI a ony vědí/ Vložil: Irena Datum: 19.05.2018

Chválím tě Duchu svatý za tvé silné a moudré působení........na mne.Vedeš mě po cestách, na které bych se bez tvé pomoci vůbec neodvážila vykročit.Klopýtám a nevěřím si a TY mne podpíráš a povzbuzuješ.Je pro mne neuvěřitelné, že......se mi něco podobného mohlo přihodit a děkuji tobě, a také Otci i synu!!
Děkuji všem přátelům, kteří mě podporovali v mém snažení a s humorem se snažili odlehčit mou trému.Nazývám je zde přáteli, ačkoli mě v té době viděli poprvé, a v příčestí mám i, ačkoli............ jsou to všechno ženy!!Takže jinými slovy děkuju holky vám všem - moc jste mi pomohly a moc nadále pomáháte!! Ještě bych tu ráda vyzdvihla jednu z "tech holek" , naši Martinu, která nelituje času a námahy a věnuje se mi i na soukromých lekcích.
A na závěr malilinkou modlitbičku :" prosím Duchu svatý ať jim to dnes večer nepokazím a ať dokážu vyzpívat alespoň kousek tvé krásy,ve jménu Otce,i syna i Ducha svatého Amen."

Titulek: Chvála Vložil: Mirka L. Datum: 06.12.2015

Bože, chválím Tvé jméno. Nikdo není jako Ty. OPĚT jsi naším zpěvem oslavil Své Jméno! Na holých návrších jsi otevřel vodní proudy, uprostřed plání prameny vod... Zasvěcení vědí. Díky za Tvou stálou blízkost. Díky, že je na Tebe TAKOVÉ spolehnutí. Milý Bože, radujeme se z Tebe a děkujeme Ti z celého srdce.
Tvá schola.

Titulek: Hody Vložil: Martina Datum: 26.10.2015

Duchu Svatý a milé choralistky, moc a moc Vám děkuji za zpívání o slavnosti Posvěcení našeho kostela. Všechny strasti s tím spojené se vyplatily. Každý kříž má své nedělní ráno. Ohlasy byly nevídané.
Jestlipak sledujete stránky? :-) Prací na dnešní zkoušce oslavíme mj. 250. narozeniny Jakuba J. Ryby. Těším se.

Titulek: Dík Vložil: Mirka (však víte,která) Datum: 11.07.2015

Děkuji Pánu z celého srdce za chorál a dar zpěvu. A Tobě, Martino, žes tomu pro nás všechny otevřela dveře. : )

Titulek: Poděkování Vložil: Majka Datum: 28.10.2014

Martino, děkuji ti za tvou lásku k hudbě. Děkuji ti, že jsi mne tenkrát pozvala do chorálu. Děkuji ti za to, jak nás vedeš s trpělivostí a láskou. Nelituji, že jsem tenkrát svolila. Chorál se stal i mou láskou. Stále mám pocit, že jej i po těch několika letech nemohu uchopit. Asi proto, že směřuje k neuchopitelnému, popisuje nepopsatelné....jak andělé v nebi, kteří dnem a nocí chválí svého Otce....

Titulek: Re: Poděkování Vložil: Martina Datum: 02.11.2014

Majko, díky, moc jsi mě potěšila. Jsem ráda, že s námi zpíváš. Přeji Ti, aby se Ti i nadále u nás líbilo. Jak jsi nám psala v jedné sms: "...ano, naše místo je ve chvále,..." Ať Ti Pán žehná.

Přidat nový příspěvek